Hizmetler

Müzik Bankası
Reklam, film, TV, multimedya sektörlerindeki projelere özel olarak üretilmiş 200.000’i aşkın parçadan oluşan müzik bankamız, 2003’ten bu yana Türkiye’nin önde gelen reklam ajansları, film yapımcıları ve post-prodüksiyon stüdyoları tarafından tercih edilmekte. Yeni üretimler sayesinde her yıl farklı tarzlarda binlerce parçanın eklendiği müzik bankamız için “stok” ya da “arşiv” demek aslında biraz haksızlık.  Londra Filarmoni Orkestrası’nın kayıtlarından her ülkenin yerel müzisyenlerinin yorumlarında, hip-hop’tan rock’a uzanan geniş yelpazedeki müzik bankamızda kullanılan parçaların yer aldığı referanslar bölümündeki işlerle bakmanızı öneririz.

Yerli Edisyon
Sözleşmeli olduğumuz seçkin eser sahiplerinin parçalarının, yurtiçinde ve yurtdışında plak, film, TV, reklam sektörlerine tanıtımı, pazarlanması ve muhtelif kullanımlardan oluşan telif haklarının takibi önemli bir faaliyet alanımız.

Yabancı Edisyon
500.000’i aşkın eserden oluşan yabancı edisyon bölümümüzde, birçok hit parçanın kullanım hakkına en doğru koşullarda ulaşmak mümkün. Projenizde yer alacak bir eserin izninin zamanında alınmasının  size daima daha ucuza geleceğini hatırlatmak isteriz.

Danışmanlık
Herhangi bir müzik eserinin hak sahipleri bilgisine (besteci, söz yazarı, yayımcı /editör, yapımcı, yorumcu) ulaşmak aslında çok da zor değil. Yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Oldukça geniş bir bilgi bankası sayesinde size aradığınız eserle ilgili en doğru bilgiye en kısa zamanda ulaşacaksınız.